VELKOPLOŠNÝ TISK

 

REKLAMNÍ BANNERY:

Jeden z nejoblíběnějších reklamních trendů je právě PVC banner. Jedná se o levnou, kvalitní a cílenou reklamu. Jak jsou již naši zákazníci zvyklí, klademe veliký důraz na kvalitu materiálu. 

KLASICKÉ BANNERY  LITÉ BANNERY  REFLEXNÍ BANNERY  MESH SÍTĚ 

--- --- --- --- --- ---

 

ROLL-UP a VLAJKY:

Prezentační roll-upy dodáváme jak interiérové, tak i odolné k venkovnímu použití. Jejich výbornou vlastnosti je lehká hliníková konstrukce a tak jsou nedílnou součástí mobilní prezentace. Kvalitní reklamní plachty dodáváme včetně svařených okrajů a ocelových ok k snadnému upevnění.

 CLASSIC  LUXURY  LUXURY PERFECT 

 

Reklamní vlajky jsou velmi jednoduché na sestavení. Díky nízké váze nabízí jednoduchou manipulaci a převoz. Využití naleznou jak na prezentacích, tak i například při umístění před prodejnou. Díky kvalitního materiálu je možnou využívat jak k vnitřnímu, tak i venkovní umístění. Vlajky dodáváme včetně pevných stojanů několika typů (možno i bez): kovový stojan, křížový stojan, jehla do země a vodní stojan.

 S 3 2,8 m  M - 3,4 m  L 4,5 m  XL - 5,6 m 

--- --- --- --- --- ---

 

VELKOPLOŠNÉ SAMOLEPKY:

Tiskneme kvalitní samolepky až do šíře 260 cm! Reklamní samolepky mají širokou škálu možností prezentace. Oživení interiéru prodejny, reklmaní polep automobilu, výlohy a další. Možnost i UV laminace.

 CLASSIC  LITÉ  ONE WAY VISION  TRANSPARENTNÍ 

PVC BANNERY

Tiskneme kvalitní PVC bannery z moderních, odolných a pevných materiálů. Použité technologie: latexový tisk, UV tisk.
୦ POPTAT ୦

ROLL-UP & VLAJKY

Kvalitní Roll-Upy různých typů
Kvalitní vlajky různých tvarů.୦ POPTAT ୦

SAMOLEPKY

Tiskneme velkoplošné samolepky až do velikosti 250x5000 cm.
Kvalitní potisk samozřejmostí.


୦ POPTAT ୦